See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geneesmiddelen, farmaceutische en verzorgingsproducten voor de woon- en zorgcentra
Beschreibung: Het leveren van geneesmiddelen, farmaceutische en verzorgingsproducten voor onze woon- en zorgcentra. Deze leveringen houden eveneens in: levering van magistrale bereidingen en specialiteiten ten behoeve van bewoners, aanleg en beheer van een medicatiestock voor dringend gebruik, levering van farmaceutische producten voor algemeen gebruik. Alle leveringen moeten strikt volgens de afspraken met de woon- en zorgcentra uitgevoerd worden.
Interne Kennung: PPP10Z-122/6020/MKL-2026-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Apotheekproducten Hof Ter Schelde
Beschreibung: Verstrekking van apothekersdiensten voor het leveren van geneesmiddelen en farmaceutische producten aan de bewoners verblijvende in het woon- en zorgcentrum Hof Ter Schelde (155 bedden) en aan de bewoners verblijvende in De Stroming (20bedden) en aan bewoners van de assistentiewoningen (20).
Interne Kennung: MKL-2026-003_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Apotheekproducten Hof Ten Dorpe
Beschreibung: Verstrekking van apothekersdiensten voor het leveren van geneesmiddelen en farmaceutische producten aan de bewoners verblijvende in het woon- en zorgcentrum Hof Ten Dorpe (105 bedden).
Interne Kennung: MKL-2026-003 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0003
Titel: Apotheekproducten Hof Sint Jozef
Beschreibung: Verstrekking van apothekersdiensten voor het leveren van geneesmiddelen en farmaceutische producten aan de bewoners verblijvende in het woon- en zorgcentrum Hof Sint Jozef (70 bedden en 20 assistentiewoningen)
Interne Kennung: MKL-2026-003_3