536072-2025 - Wettbewerb
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Budowa i przebudowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Chocianów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa i przebudowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Chocianów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty projektowe i budowlane dotyczące wykonania zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i przebudowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Chocianów” realizowanego w formule Zaprojektuj i Wybuduj (dalej jako „Inwestycja”). W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania wymaganej obowiązującymi przepisami prawa dokumentacji projektowej, uzyskania na jej podstawie wymaganych zgód i pozwoleń na realizację, zrealizować zaplanowane roboty budowlane i uzyskać wymagane przepisami zgody na użytkowanie.
Interne KennungSA.270.90.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45111250 Bodenproben, 45111200 Baureifmachung und Abräumung
5. Los
LosLOT-0005
Interne KennungBudowa i przebudowa podziemnych zbiorników na wodę do celów przeciwpożarowych w Nadleśnictwie Chocianów