536125-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bereitstellung von Software – Dodávka a implementace systému pro evidenci a management kulturního majetku pro NPÚ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a implementace systému pro evidenci a management kulturního majetku pro NPÚ
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je - dodávka a implementace systému pro evidenci a management kulturního majetku pro NPÚ (dále označováno jako „Systém“), včetně poskytnutí licence k Systému, přičemž technické parametry pro Systém jsou stanoveny v příloze č. 4 této zadávací dokumentace (bude tvořit přílohu č. 1a smlouvy); - poskytování servisních služeb k Systému, - poskytování rozvoje Systému vyžádaného zadavatelem. Bližší podmínky dodání a implementace Systému, poskytování servisních služeb a rozvoje Systému jsou specifikovány v příloze č. 3 této zadávací dokumentace: závazný návrh smlouvy Předmětem plnění veřejné zakázky je - dodávka a implementace systému pro evidenci a management kulturního majetku pro NPÚ (dále označováno jako „Systém“), včetně poskytnutí licence k Systému, přičemž technické parametry pro Systém jsou stanoveny v příloze č. 4 této zadávací dokumentace (bude tvořit přílohu č. 1a smlouvy); - poskytování servisních služeb k Systému, - poskytování rozvoje Systému vyžádaného zadavatelem. Bližší podmínky dodání a implementace Systému, poskytování servisních služeb a rozvoje Systému jsou specifikovány v příloze č. 3 této zadávací dokumentace: závazný návrh smlouvy a příloze č. 4: Technická specifikace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48810000 Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/26/V00000296
Optionen
Beschreibung der Optionenčl. 5.10. závazného návrhu smlouvy - inflační doložka