See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publicatie DAS Inhuur gunningen Q2 2026
Beschreibung: Publicatie DAS inhuur gunningen Q2
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DAS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Andere procedure in meerdere fasen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: DAS
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000