See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje in nadgrajevanje informacijskega sistema Pravno-informacijski sistem Republike Slovenije
Beschreibung: Predmet tega javnega naročila vključuje naslednje storitve: 1. osnovno vzdrževanje Pravno-informacijskega sistema Republike Slovenije (PISRS), 2. podporo naročniku, 3. nadgrajevanje PISRS.
Interne Kennung: JN-51/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 523562