2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – trzewiki ćwiczebne tropikalne wzór 920PZ/MON w liczbie 100 par
Beschreibung: Zakup i dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – trzewiki ćwiczebne tropikalne wzór 920PZ/MON w liczbie 100 par
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
5. Los
Los: LOT-0001