2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja seminariów połączonych z prezentacją jednej z branż kluczowych dla rozwoju woj. świętokrzyskiego tj. zasobooszczędnego budownictwa dla uczniów szkół średnich i uczelni
Beschreibung: Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji seminariów połączonych z cyklem prezentacji z branż kluczowych woj. świętokrzyskiego dla uczniów szkół średnich i uczelni zaplanowanych w ramach realizacji podzadania 2.1.4 w projekcie pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, który wpisuje się w Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności. Celem postępowania jest wybór Wykonawcy z jednej z branż kluczowych dla województwa świętokrzyskiego tj. zasobooszczędnego budownictwa - do zorganizowania łącznie 8 seminariów dla uczniów szkół średnich i uczelni. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: OKA-II.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80590000 Tutorendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji seminariów połączonych z cyklem prezentacji z branż kluczowych woj. świętokrzyskiego dla uczniów szkół średnich i uczelni zaplanowanych w ramach realizacji podzadania 2.1.4 w projekcie pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”, który wpisuje się w Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększenia Odporności. 2. Celem postępowania jest wybór Wykonawcy z jednej z branż kluczowych dla województwa świętokrzyskiego tj. zasobooszczędnego budownictwa - do zorganizowania łącznie 8 seminariów dla uczniów szkół średnich i uczelni. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ.