2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Wołomin systemie odbioru odpadów komunalnych
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Wołomin systemie odbioru odpadów komunalnych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Wołomin systemie odbioru odpadów komunalnych.