2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenie oraz pielęgnacja drzew i krzewów na terenach zieleni miejskiej Gorzowa Wielkopolskiego.
Beschreibung: Nasadzenie oraz pielęgnacja drzew i krzewów na terenach zieleni miejskiej Gorzowa Wielkopolskiego.
Interne Kennung: BZP.271.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie Częściowe nr 1 Nasadzenie 99 szt. drzew w rejonach Słoneczne, Staszica, Piaski, Manhattan wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.
Beschreibung: Nasadzenie 99 szt. drzew w rejonach Słoneczne, Staszica, Piaski, Manhattan wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.
Los: LOT-0002
Titel: Zamówienie Częściowe nr 2 Nasadzenie 106 szt. drzew w rejonach Centrum, Zawarcie, Zakanale oraz w Parku Kopernika wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.
Beschreibung: Nasadzenie 106 szt. drzew w rejonach Centrum, Zawarcie, Zakanale oraz w Parku Kopernika wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.
Interne Kennung: Zamówienie Częściowe nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zamówienie Częściowe nr 3 Nasadzenie 61 szt. drzew przy ul. Górczyńskiej, Szarych Szeregów, Popławskiego i Fieldorfa-Nila (BO 2025) wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.
Beschreibung: Nasadzenie 61 szt. drzew przy ul. Górczyńskiej, Szarych Szeregów, Popławskiego i Fieldorfa-Nila (BO 2025) wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.
Interne Kennung: Zamówienie Częściowe nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zamówienie Częściowe nr 4 Nasadzenie 60 szt. drzew przy ul. Wiedeńskej i Dowbora-Muśnickiego oraz 40m2 krzewów przy ul. Wiedeńskiej (BO 2025) wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.
Beschreibung: Nasadzenie 60 szt. drzew przy ul. Wiedeńskej i Dowbora-Muśnickiego oraz 40m2 krzewów przy ul. Wiedeńskiej (BO 2025) wraz z ich 3 letnią pielęgnacją.