2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servei de neteja viària i espais públics de la Ciutat d'Albaida
Beschreibung: L'objecte del contracte és la realització del servei de neteja de la via pública a la ciutat d'Albaida tant del casc urbà com dels polígons industrials
Interne Kennung: 2679647H
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000