536230-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. 3. Zamówienie podzielone jest na 10 części, tj.: Część 1 – Rejon I (gm. Wilczyn, gm. Kleczew, m. Kleczew) Część 2 – Rejon II (gm. Wilczyn, gm. Skulsk) Część 3 – Rejon III (gm. Wierzbinek) Część 4 – Rejon IV (gm. Sompolno, m. Sompolno) Część 5 – Rejon V (gm. Kramsk) Część 6 – Rejon VI (gm. Krzymów) Część 7 – Rejon VII (gm. Stare Miasto) Część 8 – Rejon VIII (gm. Grodziec, gm. Rzgów, gm. Rychwał, gm. Stare Miasto, m. Rychwał) Część 9 – Rejon IX (gm. Golina, gm. Kazimierz Biskupi, gm. Kramsk) Część 10 – Rejon X (gm. Ślesin, gm. Skulsk, m. Ślesin). W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 1 – Rejon I (gm. Wilczyn, gm. Kleczew, m. Kleczew)
LosLOT-0002
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 2 – Rejon II (gm. Wilczyn, gm. Skulsk)
LosLOT-0003
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 3 – Rejon III (gm. Wierzbinek)
LosLOT-0004
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 4 – Rejon IV (gm. Sompolno, m. Sompolno)
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
LosLOT-0005
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 5
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 5 – Rejon V (gm. Kramsk)
LosLOT-0006
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 6
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 6 – Rejon VI (gm. Krzymów)
LosLOT-0007
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 7
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 7 – Rejon VII (gm. Stare Miasto)
LosLOT-0008
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 8
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 8 – Rejon VIII (gm. Grodziec, gm. Rzgów, gm. Rychwał, gm. Stare Miasto, m. Rychwał)
LosLOT-0009
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 9
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 9 – Rejon IX (gm. Golina, gm. Kazimierz Biskupi, gm. Kramsk).
LosLOT-0010
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027. Część 10
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu konińskiego w sezonie zimowym 2026/2027 w okresie od listopada do grudnia 2026 r. oraz od stycznia do marca 2027 r. 2. Zakres usług obejmuje: 1) usuwanie z jezdni wraz ze skrzyżowaniami i przejściami dla pieszych oraz chodników i ścieżek pieszo-rowerowych gromadzącego się w czasie opadów śniegu, tak aby utrzymać drogę w określonym standardzie; 2) usuwania śliskości z jezdni, skrzyżowań, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych i przejść dla pieszych; 3) utrzymywania w gotowości sprzętu do wykonywania prac objętym zimowym utrzymaniem, pełnienia dyżurów dyspozytorskich związanych z zimowym utrzymaniem dróg; 4) dyżur sprzętu w dyspozycji Zamawiającego po jego wezwaniu. W każdym z rejonów dokonano podziału poszczególnych odcinków dróg według poniższych standardów utrzymania dróg: Standard I – odśnieżanie i posypywanie mieszaniną piasku i soli (50/50) jezdni na całym ciągu drogi, obejmuje również chodniki; Standard II – odśnieżanie całego ciągu drogi z posypywaniem mieszaniną piasku i soli (50/50) skrzyżowań, łuków, pochyleń, przystankach autobusowych znajdujących się w ciągu drogi powiatowej ujętej w tym standardzie Część 10 – Rejon X (gm. Ślesin, gm. Skulsk, m. Ślesin).