536242-2026 - Ergebnis
Rumänien – Hilfsmittel für Behinderte – Achiziția de produse pentru elevii cu deficiențe de vedere, încadrați la Liceul Tehnologic Special Regina Elisabeta, prevăzute în contractul de finanțare „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Sectorul 2”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția de produse pentru elevii cu deficiențe de vedere, încadrați la Liceul Tehnologic Special Regina Elisabeta, prevăzute în contractul de finanțare „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Sectorul 2”
Beschreibung: Contractul este unul de furnizare de produse care are ca obiect achiziția de produse, pentru elevii cu deficiențe de vedere, încadrați la Liceul Tehnologic Special Regina Elisabeta. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este: până în a 20-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informaţiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Dacă aceste termene vor fi zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucrătoare înainte de termenul respectiv. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: C15/PNRR/29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziția de produse pentru elevii cu deficiențe de vedere, încadrați la Liceul Tehnologic Special Regina Elisabeta
Interne Kennung: 1