See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu do sprzętu nurkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu do sprzętu nurkowego zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) i 5-B (dla zadania bez opcji) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Vorherige Bekanntmachung: 373514-2025
Interne Kennung: nr sprawy 50/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37412240 Tauchinstrumente und Tauchzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 - Dostawa asortymentu do sprzętu nurkowego HALCYON EXPLORER
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do sprzętu nurkowego HALCYON EXPLORER zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1.SZCZELIWO ZAWORU SOS razem:1300szt.(w tym zamówienie podstawowe:800szt.;zamówienie opcjonalne:500szt.) 2.PODKŁADKA TRZPIENIA ZAWORU razem:1300szt.(w tym zamówienie podstawowe:800szt.;zamówienie opcjonalne:500szt.) 3.PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY O-RING razem:1300szt.(w tym zamówienie podstawowe:800szt.;zamówienie opcjonalne:500szt.) 4.PIERŚCIEŃ O-RING razem:700szt.(w tym zamówienie podstawowe:350szt.;zamówienie opcjonalne:350szt.) 5.PIERŚCIEŃ O-RING razem:700szt.(w tym zamówienie podstawowe:350szt.;zamówienie opcjonalne:350szt.) 6.ZESTAW NAPRAW.ZAWORU razem:800szt.(w tym zamówienie podstawowe:500szt.;zamówienie opcjonalne:300szt.) 7.INFLATOR NEW POWERLINE razem:35szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:15szt.) 8.ZESTAW REMONTOWY INFLATORA razem:400szt.(w tym zamówienie podstawowe:200szt.;zamówienie opcjonalne:200szt.) 9.PRZEWÓD ŚREDNIEGO CIŚNIENIA 300150-OP razem:60szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:30szt.) 10.RURA KARBOWANA INFATORA razem:10szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:0szt.) 11.KIESZEŃ NA CIĘŻAREK BALASTOWY razem:40szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) 12.PRZEWÓD ŚREDNIEGO CIŚNIENIA (33 CALE) razem:50szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 1.SZCZELIWO ZAWORU SOS (zamówienie opcjonalne:500szt.) 2.PODKŁADKA TRZPIENIA ZAWORU (zamówienie opcjonalne:500szt.) 3.PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJĄCY O-RING (zamówienie opcjonalne:500szt.) 4.PIERŚCIEŃ O-RING (zamówienie opcjonalne:350szt.) 5.PIERŚCIEŃ O-RING (zamówienie opcjonalne:350szt.) 6.ZESTAW NAPRAW.ZAWORU (zamówienie opcjonalne:300szt.) 7.INFLATOR NEW POWERLINE (zamówienie opcjonalne:15szt.) 8.ZESTAW REMONTOWY INFLATORA (zamówienie opcjonalne:200szt.) 9.PRZEWÓD ŚREDNIEGO CIŚNIENIA 300150-OP (zamówienie opcjonalne:30szt.) 10.RURA KARBOWANA INFATORA (zamówienie opcjonalne:0szt.) 11.KIESZEŃ NA CIĘŻAREK BALASTOWY (zamówienie opcjonalne:20szt.) 12.PRZEWÓD ŚREDNIEGO CIŚNIENIA (zamówienie opcjonalne:20szt.) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 - Dostawa asortymentu do automatu oddechowego INTERSPIRO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do automatu oddechowego INTERSPIRO zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1. ZESTAW NAPRAWCZY razem:55kpl.(w tym zamówienie podstawowe:35kpl.;zamówienie opcjonalne:20kpl.) 2. ROCZNY ZESTAW SERWISOWY razem:55kpl.(w tym zamówienie podstawowe:35kpl.;zamówienie opcjonalne:20kpl.) 3. ZESTAW NAPRAWCZY razem:14kpl.(w tym zamówienie podstawowe:10kpl.;zamówienie opcjonalne:4kpl.) 4. ZESTAW NAPRAWCZY DMKII razem:20kpl.(w tym zamówienie podstawowe:10kpl.;zamówienie opcjonalne:10kpl.) 5. ZESTAW NAPRAWCZY REDUKTORA MKIII razem:5kpl.(w tym zamówienie podstawowe:3kpl.;zamówienie opcjonalne:2kpl.) 6. SERVICE KIT CYLINDER VALVE razem:20kpl.(w tym zamówienie podstawowe:10kpl.;zamówienie opcjonalne:10kpl.) 7. ZESTAW SERWISOWY razem:10kpl.(w tym zamówienie podstawowe:5kpl.;zamówienie opcjonalne:5kpl.) 8. ZESTAW NAPRAWCZY razem:10szt.(w tym zamówienie podstawowe:5szt.;zamówienie opcjonalne:5szt.) 9. WĄŻ POWIETRZNY razem:2szt.(w tym zamówienie podstawowe:1szt.;zamówienie opcjonalne:1szt.) 10. ŁĄCZNIK BUTLI (w komplecie z podkładką miedzianą 2 szt.) razem:10szt.(w tym zamówienie podstawowe:5szt.;zamówienie opcjonalne:5szt.) 11. RURKA ŁĄCZĄCA (w komplecie z podkładką miedzianą 2 szt.) razem:5szt.(w tym zamówienie podstawowe:3szt.;zamówienie opcjonalne:2szt.) 12. USZCZELKA ŁĄCZNIKA BUTLI MK II razem:40szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) 13. PIERŚCIEŃ O-RING 3,2X1,6 razem:50szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) 14. USZCZELKA razem:20szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 1. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:20kpl.) 2. ROCZNY ZESTAW SERWISOWY (zamówienie opcjonalne:20kpl.) 3. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:4kpl.) 4. ZESTAW NAPRAWCZY DMKII (zamówienie opcjonalne:10kpl.) 5. ZESTAW NAPRAWCZY REDUKTORA MKIII (zamówienie opcjonalne:2kpl.) 6. SERVICE KIT CYLINDER VALVE (zamówienie opcjonalne:10kpl.) 7. ZESTAW SERWISOWY (zamówienie opcjonalne:5kpl.) 8. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:5szt.) 9. WĄŻ POWIETRZNY (zamówienie opcjonalne:1szt.) 10. ŁĄCZNIK BUTLI (w komplecie z podkładką miedzianą 2 szt.) (zamówienie opcjonalne:5szt.) 11. RURKA ŁĄCZĄCA (w komplecie z podkładką miedzianą 2 szt.) (zamówienie opcjonalne:2szt.) 12. USZCZELKA ŁĄCZNIKA BUTLI MK II (zamówienie opcjonalne:20szt.) 13. PIERŚCIEŃ O-RING 3,2X1,6 (zamówienie opcjonalne:20szt.) 14. USZCZELKA (zamówienie opcjonalne:10szt.) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 - Dostawa asortymentu do aparatu ucieczkowego SPIROSCAPE HP 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do aparatu ucieczkowego SPIROSCAPE HP 15 zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1.PIERŚCIEŃ O-RING 6,8X2 razem:1200szt.(w tym zamówienie podstawowe:700szt.;zamówienie opcjonalne:500szt.) 2.PLOMBA DO AUTOMATU ODDECHOWEGO razem:600szt.(w tym zamówienie podstawowe:300szt.;zamówienie opcjonalne:300szt.) 3.ZAWLECZKA (zabezpieczenie węża powietrznego) razem:400szt.(w tym zamówienie podstawowe:200szt.;zamówienie opcjonalne:200szt.) 4.KAPTUR razem:60szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:30szt.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 1.PIERŚCIEŃ O-RING 6,8X2 (zamówienie opcjonalne:500szt.) 2.PLOMBA DO AUTOMATU ODDECHOWEGO (zamówienie opcjonalne:300szt.) 3.ZAWLECZKA (zabezpieczenie węża powietrznego) (zamówienie opcjonalne:200szt.) 4.KAPTUR (zamówienie opcjonalne:30szt.) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 - Dostawa asortymentu do aparatu CRABE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do aparatu CRABE zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1. ZESTAW NAPRAWCZY razem:105kpl.(w tym zamówienie podstawowe:70kpl.;zamówienie opcjonalne:35kpl.) 2. ZESTAW NAPRAWCZY razem:132kpl.(w tym zamówienie podstawowe:67kpl.;zamówienie opcjonalne:65kpl.) 3. ZESTAW NAPRAWCZY razem:78kpl.(w tym zamówienie podstawowe:39kpl.;zamówienie opcjonalne:39kpl.) 4. WOREK WEWNĘTRZNY razem:12szt.(w tym zamówienie podstawowe:8szt.;zamówienie opcjonalne:4szt.) 5. WOREK ZEWNĘTRZNY razem:22szt.(w tym zamówienie podstawowe:12szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 6. WĄŻ NISKOCIŚNIENIOWY razem:23szt.(w tym zamówienie podstawowe:13szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 7. WĄŻ ZASILAJĄCY razem:20szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 8. WĄŻ WDECHOWY razem:22szt.(w tym zamówienie podstawowe:12szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 9. WĄŻ WYDECHOWY razem:22szt.(w tym zamówienie podstawowe:12szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 10. WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY razem:22szt.(w tym zamówienie podstawowe:12szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 11. WĄŻ AUTOMATU razem:22szt.(w tym zamówienie podstawowe:12szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 12. WĄŻ INJEKTORA razem:20szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 13. WĄŻ ZASILAJĄCY razem:22szt.(w tym zamówienie podstawowe:12szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 14. WĄŻ TLENOWY razem:20szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 15. WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY razem:22szt.(w tym zamówienie podstawowe:12szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 16. ZESTAW SERWISOWY ROCZNY ZAWORU NITROX razem:100kpl.(w tym zamówienie podstawowe:50kpl.;zamówienie opcjonalne:50kpl.) 17. ZESTAW SERWISOWY BUTLI NITROKSOWEJ razem:96kpl.(w tym zamówienie podstawowe:50kpl.;zamówienie opcjonalne:46kpl.) 18. ZESTAW NAPRAWCZY BAILOUT CRABE razem:50kpl.(w tym zamówienie podstawowe:30kpl.;zamówienie opcjonalne:20kpl.) 19. PIERŚCIEŃ OPOROWY razem:150szt.(w tym zamówienie podstawowe:100szt.;zamówienie opcjonalne:50szt.) 20. PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJACY razem:150szt.(w tym zamówienie podstawowe:100szt.;zamówienie opcjonalne:50szt.) 21. PIERŚCIEŃ O-RING razem:150szt.(w tym zamówienie podstawowe:100szt.;zamówienie opcjonalne:50szt.) 22. SIATKA BUTLI MIESZANINOWEJ 6,5L razem:10szt.(w tym zamówienie podstawowe:5szt.;zamówienie opcjonalne:5szt.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 1. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:35kpl.) 2. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:65kpl.) 3. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:39kpl.) 4. WOREK WEWNĘTRZNY (zamówienie opcjonalne:4szt.) 5. WOREK ZEWNĘTRZNY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 6. WĄŻ NISKOCIŚNIENIOWY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 7. WĄŻ ZASILAJĄCY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 8. WĄŻ WDECHOWY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 9. WĄŻ WYDECHOWY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 10. WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 11. WĄŻ AUTOMATU (zamówienie opcjonalne:10szt.) 12. WĄŻ INJEKTORA (zamówienie opcjonalne:10szt.) 13. WĄŻ ZASILAJĄCY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 14. WĄŻ TLENOWY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 15. WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 16. ZESTAW SERWISOWY ROCZNY ZAWORU NITROX (zamówienie opcjonalne:50kpl.) 17. ZESTAW SERWISOWY BUTLI NITROKSOWEJ (zamówienie opcjonalne:46kpl.) 18. ZESTAW NAPRAWCZY BAILOUT CRABE (zamówienie opcjonalne:20kpl.) 19. PIERŚCIEŃ OPOROWY (zamówienie opcjonalne:50szt.) 20. PIERŚCIEŃ USZCZELNIAJACY (zamówienie opcjonalne:50szt.) 21. PIERŚCIEŃ O-RING (zamówienie opcjonalne:50szt.) 22. SIATKA BUTLI MIESZANINOWEJ 6,5L (zamówienie opcjonalne:5szt.) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 - Dostawa asortymentu do aparatu tlenowego dekompresji O2 HOOKAH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do aparatu tlenowego dekompresji O2 HOOKAH zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1. ZESTAW SERWISOWY HOOKAH 02 razem:4kpl.(w tym zamówienie podstawowe:2kpl.;zamówienie opcjonalne:2kpl.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 1. ZESTAW SERWISOWY HOOKAH 02 (zamówienie opcjonalne:2kpl.) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 - Dostawa asortymentu do hełmu nurkowego KIRBY MORGAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do hełmu nurkowego KIRBY MORGAN zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-B (dla zadań bez opcji) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-B (dla zadań bez opcji) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1. URZĄDZENIE BLOKUJĄCE NOS razem:60szt.(w tym zamówienie podstawowe:60szt.;zamówienie opcjonalne:-szt.) 2. ZESTAW NAPRAWCZY KM37 razem:60kpl.(w tym zamówienie podstawowe:60kpl.;zamówienie opcjonalne:-kpl.) 3. ZESTAW SERWISOWY KM37 razem:50kpl.(w tym zamówienie podstawowe:50kpl.;zamówienie opcjonalne:-kpl.) 4. ZESTAW NAPRAWCZY KM37 razem:50kpl.(w tym zamówienie podstawowe:50kpl.;zamówienie opcjonalne:-kpl.) 5. KOŁNIERZ USZCZELNIAJĄCY ROZ.L razem:14szt.(w tym zamówienie podstawowe:14szt.;zamówienie opcjonalne:-szt.) 6. KOŁNIERZ USZCZELNIAJĄCY ROZ.XL razem:4szt.(w tym zamówienie podstawowe:4szt.;zamówienie opcjonalne:-szt.) 7. ZŁĄCZE WODOSZCZELNE KM-37 razem:5szt.(w tym zamówienie podstawowe:5szt.;zamówienie opcjonalne:-szt.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 - Dostawa asortymentu do automatów oddechowych CYKLON 5000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do automatów oddechowych CYKLON 5000 zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1. KAPTUREK razem:30szt.(w tym zamówienie podstawowe:15szt.;zamówienie opcjonalne:15szt.) 2. PIERŚCIEŃ MOCUJĄCY razem:27szt.(w tym zamówienie podstawowe:17szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 3. PIERŚCIEŃ MOCUJĄCY razem:29szt.(w tym zamówienie podstawowe:19szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 4. MEMBRANA WYDECHU razem:25szt.(w tym zamówienie podstawowe:15szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 5. GNIAZDO MEMBRANY razem:30szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 6. OSŁONA GÓRNA razem:31szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:11szt.) 7. PRZYCISK BY-PASS AUTOMATU razem:35szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:15szt.) 8. MEMBRANA XSTREAM razem:45szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:25szt.) 9. OSŁONA razem:40szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) 10. ZESTAW NAPRAWCZY razem:80kpl.(w tym zamówienie podstawowe:40kpl.;zamówienie opcjonalne:40kpl.) 11. ZESTAW NAPRAWCZY razem:80kpl.(w tym zamówienie podstawowe:40kpl.;zamówienie opcjonalne:40kpl.) 12. SPRĘŻYNA KULKI XSTREAM razem:20szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 13. KULKA I STOPNIA XSTREAM razem:20szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 1. KAPTUREK (zamówienie opcjonalne:15szt.) 2. PIERŚCIEŃ MOCUJĄCY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 3. PIERŚCIEŃ MOCUJĄCY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 4. MEMBRANA WYDECHU (zamówienie opcjonalne:10szt.) 5. GNIAZDO MEMBRANY (zamówienie opcjonalne:10szt.) 6. OSŁONA GÓRNA (zamówienie opcjonalne:11szt.) 7. PRZYCISK BY-PASS AUTOMATU (zamówienie opcjonalne:15szt.) 8. MEMBRANA XSTREAM (zamówienie opcjonalne:25szt.) 9. OSŁONA razem:40szt.(zamówienie opcjonalne:20szt.) 10. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:40kpl.) 11. ZESTAW NAPRAWCZY (zamówienie opcjonalne:40kpl.) 12. SPRĘŻYNA KULKI XSTREAM (zamówienie opcjonalne:10szt.) 13. KULKA I STOPNIA XSTREAM (zamówienie opcjonalne:10szt.) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8 - Dostawa asortymentu do automatów oddechowych APEKS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa asortymentu do automatów oddechowych APEKS zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) do SWZ oraz w umowie stanowiącej załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ w ilościach i asortymencie wyszczególnionym w tabelach w ust. 1 Rozdziału III SWZ. 1. ZESTAW NAPRAWCZY DS4 razem:1100kpl.(w tym zamówienie podstawowe:700kpl.;zamówienie opcjonalne:400kpl.) 2. ZESTAW NAPRAWCZY XTX50-40 razem:1100kpl.(w tym zamówienie podstawowe:700kpl.;zamówienie opcjonalne:400kpl.) 3. WĄŻ WYSOKIEGO CIŚNIENIA do manometru 800 mm razem:60szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:30szt.) 4. USTNIK II STOPNIA automatu razem:40szt.(w tym zamówienie podstawowe:20szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) 5. PODKŁADKA ŚLIZGOWA razem:60szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:30szt.) 6. ZŁACZE/TRZPIEŃ NITROX M26 razem:20szt.(w tym zamówienie podstawowe:10szt.;zamówienie opcjonalne:10szt.) 7. PRZYCISK SPUSTOWY CZARNY XTS50 razem:50szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) 8. OBUDOWA XTX50-40 razem:50szt.(w tym zamówienie podstawowe:30szt.;zamówienie opcjonalne:20szt.) Numery katalogowe asortymentu zostały wskazane w Rozdziale III ust. 1 SWZ oraz w w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6-A (dla zadań z opcją) i 6-B (dla zadania bez opcji) do SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza stosowania współzamienników. Stosowania współzamienników nie dopuszcza dokumentacja technologiczna i serwisowa (będąca w posiadaniu Zamawiającego) – ze względu na zakłócenia parametrów technicznych sprzętu, zagrożenia bezpieczeństwa życia oraz utratę wszystkich gwarancji i uprawnień serwisowych.
Interne Kennung: zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji - polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego, co do asortymentu i ilości w tabelach zawartych w ust. 1 Rozdziału III SWZ w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”. 1. ZESTAW NAPRAWCZY DS4 (zamówienie opcjonalne:400kpl.) 2. ZESTAW NAPRAWCZY XTX50-40 (zamówienie opcjonalne:400kpl.) 3. WĄŻ WYSOKIEGO CIŚNIENIA (zamówienie opcjonalne:30szt.) 4. USTNIK II STOPNIA automatu (zamówienie opcjonalne:20szt.) 5. PODKŁADKA ŚLIZGOWA (zamówienie opcjonalne:30szt.) 6. ZŁACZE/TRZPIEŃ NITROX M26 (zamówienie opcjonalne:10szt.) 7. PRZYCISK SPUSTOWY CZARNY XTS50 (zamówienie opcjonalne:20szt.) 8. OBUDOWA XTX50-40 (zamówienie opcjonalne:20szt.) O zamiarze skorzystania z prawa opcji, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5-A (dla zadań z opcją) do SWZ.