See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY NIESTERYLNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy niesterylnego sprzętu medycznego szczegółowo opisanego w Załączniku nr 2A do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy), który stanowi jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia jest podzielony na części. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba części w niniejszym postępowaniu: 13 4.Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części. 5. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w zakresie oferowanego asortymentu w postaci Oświadczeń Wykonawcy, iż oferowany asortyment: 1) spełnia wymagania Zamawiającego opisane w kolumnie „B” Załącznika 2A do SWZ - dotyczy wszystkich Części zamówienia, 2) posiada – odpowiednio wg. klasy - aktualne certyfikaty jednostki notyfikowanej lub deklaracje zgodności 3) posiada dokumenty potwierdzające dopuszczenie do obrotu, ulotki informacyjne oraz inne określone przepisami prawa dokumenty przedmiotowe, które to Wykonawca zobowiązuje się niezwłocznie złożyć Zamawiającemu na każde jego wezwanie - dotyczy oferowanych wyrobów medycznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1- ŁYŻKI McGRAPH
Beschreibung: ŁYŻKI McGRAPH
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewidział w ogłoszeniu prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. uPzp: 1) Prawo opcji polegać będzie na możliwości dokonywania zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Załącznika 2A do SWZ, 2) Zamawiający będzie miał prawo do korzystania z prawa opcji w zakresie określonym w pkt 1 zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia, 3) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta, bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” Załącznika 2A do SWZ 4) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt 1) zdanie pierwsze.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 2 -UKŁAD ODDECHOWY DO RESPIRATORA CARRINA
Beschreibung: UKŁAD ODDECHOWY DO RESPIRATORA CARRINA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - AKCESORIA DO SYSTEMU AIRVO
Beschreibung: AKCESORIA DO SYSTEMU AIRVO
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5- KOŁDRA GRZEWCZA
Beschreibung: KOŁDRA GRZEWCZA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6 - ELEKTRODY EKG
Beschreibung: ELEKTRODY EKG
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7 - UBRANIE CHIRURGICZNE
Beschreibung: UBRANIE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8 -MATA CHŁONNA
Beschreibung: CZĘŚĆ 8 -MATA CHŁONNA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9 - PODKŁAD NA STÓŁ OPERACYJNY
Beschreibung: PODKŁAD NA STÓŁ OPERACYJNY
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10 - MEMBRANY
Beschreibung: MEMBRANY
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 11-UKŁAD ODDECHOWY
Beschreibung: UKŁAD ODDECHOWY
Interne Kennung: CZĘŚĆ 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ 12 -CZUJNIK BIS
Beschreibung: CZUJNIK BIS
Interne Kennung: CZĘŚĆ 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ 13 -RĘKAWICE FOLIOWE
Beschreibung: RĘKAWICE FOLIOWE
Interne Kennung: CZĘŚĆ 13