2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba Nové provozní budovy centra TOPTEC TURNOV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v provedení stavby podle projektové dokumentace s názvem „Výzkumné centrum TOPTEC, a to na adrese Sobotecká, Turnov, 1813/2, parc. č. 1813/11, parc. č. 1813/12, parc. č. 1813/13, parc. č. 1813/14, parc. č. 1813/58, parc. č. 3497/1, parc. č. 3497/3, parc. č. 3497/14, parc.č. 1813/15 v katastrálním území Turnov.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ÚFP
Optionen:
Beschreibung der Optionen: VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU K TERMÍNU REALIZACE: Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu realizace díla z následujících důvodů: • z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran; • přerušení stavebních prací z důvodu nepříznivých klimatických podmínek, které by bránily nebo zcela vylučovaly kvalitní provádění stavebních prací nebo by jejich provedení nebylo možné bez porušení technologických postupů, které by mělo vliv na kvalitu prováděných prací; • přerušení prací z důvodu omezení finančních prostředků a finančních příspěvků poskytovaných na činnost zadavatele. VYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU VE VZTAHU KE ZMĚNĚ PŘEDMĚTU DÍLA A S TÍM SOUVISEJÍCÍ ZMĚNY CENY ZA DÍLO: Zadavatel si vyhrazuje možnost změnit (zúžit) / upravit rozsah veřejné zakázky ve vazbě na změnu stavby dle rozhodnutí stavebního úřadu o změně stavby před jejím dokončením, které není k okamžiku zahájení zadávacího řízení dosud vydáno, avšak zadavatel již o povolení této změny příslušný stavební úřad požádal a většinu souhlasných DOSS již má k dispozici. Změna může být vyvolána požadavky chybějících stanovisek DOSS na projektovou dokumentaci ve stavebním řízení a bude následně projektantem zapracována do projektové dokumentace. O tuto změnu předmětu plnění se pak změní cena za dílo, kdy o cenu těchto změn bude navýšena či snížena cena dle smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem. Tato vyhrazená změna předmětu nebude mít vliv na termín plnění.