See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sekwencjonowania NGS (ang. Next Generation Sequencing)
Beschreibung: 1. Zamawiający zleca Wykonawcy wykonanie usługi sekwencjonowania NGS (ang. Next Generation Sequencing) wielorazowej (w transzach). 2. Wykonanie usługi sekwencjonowania dla prób dostarczonych w partiach złożonych od 1 do 200 próbek 3. Usługa wykonana zostanie na podstawie materiału - całkowitego DNA dostarczonego przez Zamawiającego. Parametry DNA: • całkowita ilość ≥ 500ng- (1,5ug Nanopore) • stężenie w próbce >5 ng/ul (70ng/ul Nanopore) • czystość (A260/A280) ≥ 1.8 Parametry RNA: • całkowita ilość ≥ 2 ug • stężenie w próbce >40 ng/ul • czystość (A260/A280) ≥ 1.8 4. Za prawidłowe wykonanie usługi uważa się: • sprawdzenie jakości próbek DNA i RNA dostarczonych przez Zamawiającego • sekwencjonowanie nowej generacji NGS przygotowanych preparatów prób bakteryjnego DNA z zapewnieniem wymaganej ilości odczytów (pokrycie min. 50x) • sekwencjonowanie trzeciej generacji NGS przygotowanych preparatów dla wybranych prób bakteryjnego DNA • wykonanie analizy bioinformatycznej i przekazanie danych Zamawiającemu wraz z raportem końcowym. • w trakcie wykonywania usługi bieżące informowanie Zamawiającego o postępach prac nad zleconymi próbkami i ew. problemach, np. w zakresie jakości przesłanych próbek DNA i RNA, poprzez kontakt mailowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 361272-2026
Interne Kennung: 9/NIL/ZZ-SP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zamawiający zleca Wykonawcy wykonanie usługi sekwencjonowania NGS (ang. Next Generation Sequencing) wielorazowej (w transzach). 2. Wykonanie usługi sekwencjonowania dla prób dostarczonych w partiach złożonych od 1 do 200 próbek 3. Usługa wykonana zostanie na podstawie materiału - całkowitego DNA dostarczonego przez Zamawiającego. Parametry DNA: • całkowita ilość ≥ 500ng- (1,5ug Nanopore) • stężenie w próbce >5 ng/ul (70ng/ul Nanopore) • czystość (A260/A280) ≥ 1.8 Parametry RNA: • całkowita ilość ≥ 2 ug • stężenie w próbce >40 ng/ul • czystość (A260/A280) ≥ 1.8 4. Za prawidłowe wykonanie usługi uważa się: • sprawdzenie jakości próbek DNA i RNA dostarczonych przez Zamawiającego • sekwencjonowanie nowej generacji NGS przygotowanych preparatów prób bakteryjnego DNA z zapewnieniem wymaganej ilości odczytów (pokrycie min. 50x) • sekwencjonowanie trzeciej generacji NGS przygotowanych preparatów dla wybranych prób bakteryjnego DNA • wykonanie analizy bioinformatycznej i przekazanie danych Zamawiającemu wraz z raportem końcowym. • w trakcie wykonywania usługi bieżące informowanie Zamawiającego o postępach prac nad zleconymi próbkami i ew. problemach, np. w zakresie jakości przesłanych próbek DNA i RNA, poprzez kontakt mailowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1