2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering mobiele noodstroomaggregaten inclusief onderhoud aan de Veiligheidsregio Hollands Midden
Beschreibung: Levering van 40 mobiele (volledig verrijdbare) noodstroomaggregaten, waaronder 23 stuks met een 32A-aansluiting en 17 stuks met een 63A-aansluiting, waarbij gedurende de looptijd van de overeenkomst maximaal 5 extra aggregaten kunnen worden afgenomen. De opdracht omvat tevens onderhoud en storingsafhandeling van de noodstroomaggregaten. 45 stuks mobiele noodaggregaten inclusief onderhoud en uitvoering storingen
Interne Kennung: M2607 0571
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121100 Stromerzeugungsaggregate mit Selbstzündungsmotoren
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Levering van 40 mobiele (volledig verrijdbare) noodstroomaggregaten, waaronder 23 stuks met een 32A-aansluiting en 17 stuks met een 63A-aansluiting, waarbij gedurende de looptijd van de overeenkomst maximaal 5 extra aggregaten kunnen worden afgenomen. De opdracht omvat tevens onderhoud en storingsafhandeling van de noodstroomaggregaten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -