See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do badań laboratoryjnych krwi wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do badań laboratoryjnych wraz dzierżawą analizatorów, wdrożeniem i włączeniem w laboratoryjny system informatyczny. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zamawianymi ilościami znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (Projekt umowy). 3. Warunki dostawy i odbioru przedmiotu zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 4. Oferowany asortyment powinien być dopuszczony do obrotu i używania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz spełniać wymogi określone przez ustawę z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 348787-2026
Interne Kennung: Szp.12/42/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Bieżąca umowa obowiązuje do 17 lipca 2026 r. Zakup przedmiotowego asortymentu jest niezbędny dla prowadzenia właściwych procesów leczniczych u pacjentów przebywających w Szpitalu oraz dla realizacji kontraktu z NFZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38434580 Immunoassay-Analysegeräte, 38434520 Blutanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników do badań laboratoryjnych krwi wraz z dzierżawą analizatorów.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zamawianymi ilościami znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (Projekt umowy).