2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZALOŽENÍ VÝVOJOVÉHO CENTRA SPOLEČNOSTI METALSAFE s.r.o. - DODÁVKA SPECIÁLNÍHO TECHNOLOGICKÉHO VYBAVENÍ I.
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou investice do technického zhodnocení pronajaté haly a nákupu nového technologického vybavení a strojů pro vznik uceleného vývojového centra jako základny pro výrobu a vývoj nových prototypů trezorů.
Interne Kennung: 14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: ČÁST 6 - SESTAVA PRO TIG SVAŘOVÁNÍ HLINÍKU
Beschreibung: POŘÍZENÍ 1 SESTAVY PRO TIG SVAŘOVÁNÍ HLINÍKU
Interne Kennung: 14F/2026
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1 - SVAŘOVACÍ STOLY
Beschreibung: Předmětem části 1 zakázky je pořízení 7 svařovacích stolů
Interne Kennung: 14A/2026
Los: LOT-0005
Titel: ČÁST 2 - CENTRÁLNÍ ŠROUBOVÝ KOMPRESOR
Beschreibung: POŘÍZENÍ 1 KUSU CENTRÁLNÍHO ŠROUBOVÉHO KOMPRESORU
Interne Kennung: 14B/2026
Haupteinstufung (cpv): 42123000 Kompressoren
Los: LOT-0006
Titel: ČÁST 3 - HYDRAULICKÝ DÍLENSKÝ LIS
Beschreibung: POŘÍZENÍ 1 KUSU HYDRAULICKÉHO DÍLENSKÉHO LISU
Interne Kennung: 14C/2026
Haupteinstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen
Los: LOT-0007
Titel: ČÁST 4 - ELEKTRICKÝ VYSOKOZDVIŽNÝ PALETOVÝ VOZÍK
Beschreibung: POŘÍZENÍ 1 ELEKTRICKÉHO VYSOKOZDVIŽNÉHO PALETOVÉHO VOZÍKU
Interne Kennung: 14D/2026
Haupteinstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler
Los: LOT-0008
Titel: ČÁST 5 - MOBILNÍ ODSÁVACÍ ZAŘÍZENÍ PRO SVAŘOVÁNÍ
Beschreibung: POŘÍZENÍ 3 KUSŮ MOBILNÍHO ODSÁVACÍHO ZAŘÍZENÍ PRO SVAŘOVÁNÍ
Interne Kennung: 14E/2026
Haupteinstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren
Los: LOT-0010
Titel: ČÁST 7 - HYDRAULICKÉ TABULOVÉ NŮŽKY
Beschreibung: POŘÍZENÍ 1 KUSU HYDRAULICKÉ TABULOVÉ NŮŽKY
Interne Kennung: 14G/2026
Haupteinstufung (cpv): 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung