2. Verfahren
Verfahren
Titel: D11 odpočívka Královec km 154 vlevo a D11 Otáčení vozidel PČR a vozidel údržby v km 154,150
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je novostavba odpočívky poblíž obce Královec a novostavba služebního sjezdu, resp. nájezdu před státní hranicí ČR/PR. Odpočívka je situována při levé straně, ve směru staničení realizované dálnice D11, stavby 1109 Trutnov – státní hranice ČR/PR v km 154. Odpočívka je spolu s dálnicí D11 součástí transevropské dopravní sítě (TEN-T), dále je součástí souboru staveb, která je vymezena v „Návrhu rozvoje dopravních sítí v České republice“ a v kategorizaci dálnic a silnic I. třídy. Stavba 1109 je poslední částí tohoto koridoru mezi Trutnovem a státní hranicí. Služební sjezd, resp. nájezd je situován při obou stranách realizované dálnice D11, stavby 1109 Trutnov – státní hranice ČR/PR v km 154,150.
Interne Kennung: 10PT-002036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223710 Bau von Autobahnraststätten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazků ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: a) Měření množství každé původní položky v Soupisu prací – výkazu výměr dle Článku 12 Smluvních podmínek je vyhrazenou změnou závazku, s výjimkou položek Soupisu prací – výkazu výměr uvedených v Příloze č. 4 – Soupis prací – výkaz výměr – Preambule. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ, b) Smluvní kompenzační nároky vyplývající z rizik objednatele dle Smluvních podmínek, c) Možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy, d) Valorizovat Smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými Smlouvou.