2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliwa (Pb-95, ON) do za-kładowej stacji paliw PL Warszawa do floty pojazdów i maszyn należących do Polskich Portów Lotniczych S.A.
Beschreibung: Dostawa paliwa (Pb-95, ON) do za-kładowej stacji paliw PL Warszawa do floty pojazdów i maszyn należących do Polskich Portów Lotniczych S.A.
Interne Kennung: 129/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001