2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup monitorów ekranowych na potrzeby Miasta Stalowej Woli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup monitorów ekranowych na potrzeby Miasta Stalowej Woli: 1) monitory 24` - 807 szt. 2) monitory 27` - 12 szt. 3) monitory 34` - 357 szt. Projekt objęty jest wsparciem BGK ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności z inwestycji C4.1.1. – Wsparcie dla zaawansowanej transformacji cyfrowej. 3. Przedmiot zamówienia w szczególności musi: 1) spełniać wymagania określone w zamówieniu, 2) być fabrycznie nowy i kompletny (z pełnym okablowaniem), 3) być zmontowany, przetestowany i gotowy do użycia, 4) być oryginalnie opakowany, w opakowania opisane co do ich zawartości, 5) być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta, 6) być wysokiej jakości i wolny od wad oraz od obciążeń prawami osób trzecich, 7) pochodzić z legalnych źródeł, 8) być dopuszczony do użytkowania w instytucji publicznej, 9) odpowiadać normom jakościowym, określonym we właściwych aktach prawnych, jeśli dotyczą one przedmiotu zamówienia, 10) być zaopatrzony w instrukcje, opisy techniczne i karty gwarancyjne, które będą w języku polskim. 4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy dostarczenia własnym transportem zakupionych towarów łącznie z rozładowaniem, wniesieniem do wskazanych pomieszczeń, rozpakowaniem na koszt własny, w godzinach i dniach pracy Urzędu Miasta w Stalowej Woli, 5. Miejsce dostawy sprzętu: ul. Kwiatkowskiego 1 (Budynek Urzędu Miasta II Piętro),37-450 Stalowa Wola. 6. Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia z Zamawiającym terminu dostarczenia przedmiotu umowy (telefonicznie lub mailowo), na co najmniej 5 dni roboczych przed planowaną dostawą. Za dni robocze należy rozumieć dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. 7. Wykonawca wraz z m.in. z formularzem ofertowym w ramach swojej oferty winien przedłożyć załącznik nr 1 Pomocniczy formularz ofertowy (Formularz rzeczowo-cenowy )– wypełniony i podpisany przez Wykonawcę, celem potwierdzenia m.in. parametrów oferowanego sprzętu; 8. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcy wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia na miejscu u Zamawiającego. 9. Wykonawca stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp zobowiązany będzie do: - Zamawiający nie określa szczegółowego warunku w tym zakresie; 10. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia, zawierają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 8 do SWZ. 11. Wykonawca/Podmiot udostępniający zasoby w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu może ograniczyć się do wypełnienia sekcji „α” w Części IV JEDZ: Kryteria kwalifikacji. 12. Nazwy i kod robót wiodących wg CPV: Główny przedmiot: 30231300-0 Monitory ekranowe 13. Zamawiający informuje, że odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, jeżeli obejmuje ona produkt ICT, usługę ICT lub proces ICT wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa. 14. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych, jeżeli obejmuje ona produkt ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usługę ICT albo proces ICT określone w tej decyzji. 15. Jeżeli oferta obejmuje produkty ICT, usługi ICT lub procesy ICT, Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu ofertowym lub na sporządzonym przez siebie załączniku, w zakresie dotyczącym oferowanego świadczenia: 1) nazwę produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT; 2) producenta, dostawcę lub podmiot świadczący usługę; 3) typ, model, wersję albo inne dane umożliwiające jednoznaczną identyfikację; 4) zakres wykorzystania danego produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT przy realizacji zamówienia. 16. Wykonawca oświadcza, że zaoferowane produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT nie są objęte rekomendacją ani decyzją, o których mowa odpowiednio w art. 226 ust. 1 pkt 17 i pkt 19 ustawy Prawo zamówień publicznych. 17. W przypadku gdy Wykonawca poweźmie informację, że produkt ICT, usługa ICT lub proces ICT objęte jego ofertą zostały wskazane w rekomendacji albo decyzji, o których mowa w ust. 1 lub 2, zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym Zamawiającego. 18. Zamawiający dokona weryfikacji informacji przedstawionych przez Wykonawcę na podstawie powszechnie dostępnych informacji, w szczególności rekomendacji publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej Pełnomocnika Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa oraz decyzji ogłaszanych w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”, a także publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej ministra właściwego do spraw informatyzacji oraz na stronie internetowej urzędu obsługującego tego ministra.
Interne Kennung: ZP-III.261.149.2026.MJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001