536428-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – PNE.D.NT.38.26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPNE.D.NT.38.26
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz uruchomienie sprzętu i aparatury medycznej obejmujący: Zadanie nr 1 – Zgrzewarka rotacyjna do rękawów Zadanie nr 2 – Aparat do hemodializy Zadanie nr 3 – Aparat USG Zadanie nr 4 – Wózki do transportu pacjenta w pozycji siedzącej i w pozycji leżącej Zadanie nr 5 – Łóżka elektryczne Zadanie nr 6 – Zestaw napędów ortopedycznych do dużych kości
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 – Zgrzewarka rotacyjna do rękawów
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungZadanie nr 2 – Aparat do hemodializy
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungZadanie nr 3 – Aparat USG
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungZadanie nr 4 – Wózki do transportu pacjenta w pozycji siedzącej i w pozycji leżącej
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungZadanie nr 5 – Łóżka elektryczne
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
BeschreibungZadanie nr 6 – Zestaw napędów ortopedycznych do dużych kości