53643-2024 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych pozostających w gminnym systemie gospodarki odpadami na terenie gminy Świdnica woj. lubuskie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych pozostających w gminnym systemie gospodarki odpadami na terenie gminy Świdnica woj. lubuskie”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych pozostających w gminnym systemie gospodarki odpadami na terenie gminy Świdnica. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odzysku lub unieszkodliwiania zebranych odpadów komunalnych zgodnie z ustawą o odpadach oraz ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. 3. Szczegółowe wymagania realizacji zamówienia określone zostały w „Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 3 do niniejszej SWZ. 4. Lokalizacja: województwo lubuskie, powiat zielonogórski, gmina Świdnica.
Interne Kennung: RG.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001