536446-2026 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i polegał będzie na: 1) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu całej masy odpadów komunalnych z terenu miasta i Gminy Ścinawa:  niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne,  segregowane odpady komunalne. 2) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa w pojemniki na odpady zmieszane, spełniające wymagania określone w „Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ścinawa”. 3) Wyposażenie aptek zlokalizowanych na terenie miasta Ścinawa, a także ewentualnie nowopowstających w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków oraz ich opróżnianie. 4) Nieodpłatne wyposażenie nieruchomości jednorodzinnych, na których zamieszkują mieszkańcy w worki o grubości zapewniającej ich wytrzymałość.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa na okres 24 miesięcy. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbierania, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i polegał będzie na: 1) odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu całej masy odpadów komunalnych z terenu miasta i Gminy Ścinawa:  niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne,  segregowane odpady komunalne. 2) Wyposażenie nieruchomości zamieszkałych na terenie miasta i gminy Ścinawa w pojemniki na odpady zmieszane, spełniające wymagania określone w „Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ścinawa”. 3) Wyposażenie aptek zlokalizowanych na terenie miasta Ścinawa, a także ewentualnie nowopowstających w specjalnie oznakowane pojemniki przeznaczone na zbieranie przeterminowanych leków oraz ich opróżnianie. 4) Nieodpłatne wyposażenie nieruchomości jednorodzinnych, na których zamieszkują mieszkańcy w worki o grubości zapewniającej ich wytrzymałość.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen