2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytovat pro zadavatele a Úřad práce České republiky, služby při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů. Přesné parametry předmětu plnění jsou uvedeny zejména v příloze č. 2 Zadávací dokumentace - Závazný návrh rámcové dohody (dále jen „Závazný návrh RD“), a dále v příloze č. 1 Závazného návrhu RD - Funkční a technické požadavky.
Interne Kennung: VZ 09/2022 (II.Q/2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen
5. Los
Los: LOT-0001