2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti Městské části Praha 2 – dodávka HW a SW úložišť
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření smlouvy na realizace kybernetických bezpečnostních opatření vedoucích ke zvýšení bezpečnosti informační infrastruktury a informačních systémů zadavatele tak, aby byly naplněny požadavky na zajištění kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), prováděcí vyhlášky č. 82/2018 Sb., o bezpečnostních opatřeních, kybernetických bezpečnostních incidentech, reaktivních opatřeních, náležitostech podání v oblasti kybernetické bezpečnosti a likvidaci dat (dále jen „vyhláška“) ve spojení s implementací Směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2022/2555 ze dne 14. prosince 2022 o opatřeních k zajištění vysoké společné úrovně kybernetické bezpečnosti v Unii a o změně nařízení (EU) č. 910/2014 a směrnice (EU) 2018/1972 a o zrušení směrnice (EU) 2016/1148 (směrnice NIS 2) – (dále jen „NIS2“ do českého právního řádu. Podrobný rozsah dodávek a služeb, je podrobně specifikován v návrhu smlouvy o dílo a jejích přílohách. Návrh smlouvy je součástí zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01