536486-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Dowóz 130 dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz 130 dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom.
BeschreibungDowóz 130 dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom.
Vorherige Bekanntmachung301260-2025
Interne KennungUD-IV-WZP.271.34.2025.DKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0002
TitelDowóz dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Dzielnicy Mokotów do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na trasie dom – jednostka oświatowa, jednostka oświatowa – dom — Część druga Obszar Mokotów II
BeschreibungCZĘŚĆ DRUGA- OBSZAR MOKOTÓW I I - DOWÓZ - 41 DZIECI
Interne Kennungczęść druga Obszar Mokotów II
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający wprowadza prawo opcji, zgodnie z którym Zamawiający może w okresie obowiązywania umowy dokonać zwiększenia liczby dowożonych dzieci do maksymalnej liczby dzieci określonej w Opisie przedmiotu zamówienia a Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługę dowozu tych dzieci po cenach jednostkowych wskazanych w umowie i opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia.