2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nákup hygienických a čisticích potřeb
Beschreibung: Moravskoslezský kraj (dále jen „centrální zadavatel“) provádí zadávací řízení v postavení centrálního zadavatele podle ust. § 9 odst. 1 písm. b) ZVZZ na účet pověřujících zadavatelů, kterými jsou subjekty zřízené nebo založené Moravskoslezským krajem, případně i další veřejnoprávní subjekty v Moravskoslezském kraji, např. obce a jejich příspěvkové organizace (dále také jen „pověřující zadavatelé“). Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“). DNS bude zaveden na období 4 let. Centrální zadavatel následně předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených intervalech odvislých zejména od potřeb pověřujících zadavatelů. Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky hygienických a čisticích potřeb dle aktuálních potřeb pověřujících zadavatelů.
Interne Kennung: 126/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 19600000 Leder-, Textil-, Gummi- und Plastikabfälle
5. Los
Los: LOT-0001