See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiale de osteosinteza 2026-2028
Beschreibung: Achizitia de materiale de osteosinteza.
Interne Kennung: 3551942_2026_PAAPD1632300
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183300 Ausrüstung für Osteosynthese
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SISTEME DE FIXARE TROHANTERIENE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=695.000 lei
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: TIJE CENTROMEDULARE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=423.900 lei
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PLACI SI SURUBURI POLIAXIALE MEMBRU SUPERIOR TITAN
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=1.632.500 lei
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PLACI SI SURUBURI POLIAXIALE MEMBRU INFERIOR TITAN
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=385.000 lei
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PLACI BLOCATE RADIUS SI ULNA DIN TITAN CU SURUBURI INCLUSE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=184.500 lei
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PLACI PENTRU OSTEOSINTEZA DIN TITAN MEMBRU SUPERIOR
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=663.500 lei
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: PLACI BLOCATE FEMUR DIN TITAN CU SURUBURILE INCLUSE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=220.000 lei
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: PLACI BLOCATE DE TIBIE PROXIMALA DIN TITAN CU SURUBURILE INCLUSE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=207.500 lei
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: PLACI BLOCATE DE TIBIE DISTALA DIN TITAN CU SURUBURILE INCLUSE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=540.000 lei
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: PLACI BLOCATE DE CALCANEU SI FIBULA TITAN
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=9.500 lei
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: PLACI BLOCATE OSTEOTOMIE DIN TITAN CU SURUBURILE INCLUSE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=6.000 lei
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: PLACI BLOCATE CU GHID RADIOTRANSPARENT PENTRU INSERTIE MINIM-INVAZIVA
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=332.500 lei
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: FIXATOARE EXTERNE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=66.000 lei
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: PLACI SI SURUBURI
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=167.000 lei
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: SUBSTITUENT OSOS
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=425.500 lei
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: FIXATOARE EXTERNE 2
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=42.400 lei
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: SISTEM PENTRU FRACTURILE PERIPROTETICE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=73.000 lei
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: IMPLANTURI BIORESORBABILE –OSTEOSINTEZA BIORESORBABILA
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: PLACI SI SURUBURI POLIAXIALE CHIRURGIA PICIORULUI
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=11.500 lei
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: PACHET CONSUMABILE TERAPIE PRIN PRESIUNE SUBATMOSFERICA CONTROLATA (NEGATIVA)
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=249.000 lei
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: CAPSE SUTURA PIELE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=100.000 lei
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: DISPOZITIV PULSE LAVAGE
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: SUBSTITUT OSOS RESORBABIL PREFORMABIL
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=292.500 lei
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: SISTEM TIJA CALCANEU
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=3.600 lei
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: FRACTURI COL CHIRURGICAL HUMERUS– ENDOPROTEZARE UMAR
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=22.500 lei
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: FIRE ULTRA HIGH MOLECULAR WEIGHT POLYETHILENE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=6.500 lei
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: SISTEM FIXARE SI REPARARE A COAFEI ROTATORILOR
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=26.100 lei
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: SISTEM DE FIXARE CU ENDOBUTONI PENTRU LEZIUNILE SINDESMOTICE ( GLEZNA ) – INLOCUITOR SURUB DIASTAZIS
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=37.500 lei
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: FIXATOR EXTERN CIRCULAR RADIOTRANSPARENT
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=17.500 lei
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: CEARA PENTRU OS
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=700 lei
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: INSTRUMENTAR ARTROSCOPIE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=89.800 lei
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: CONSUMABILE ARTROSCOPIE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=110.600 lei
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: SISTEME DE SUTURA MENISCALA
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=425.150 lei
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: REVIZIE ATROPLASTIE SOLD
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=658.125 lei
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: ARTROPLASTIE UMAR
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=130.000 lei
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: ARTROPLASTIE DE COT
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=28.000 lei
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: SISTEM DE FIXARE A FRACTURILOR DE CAP RADIAL - ENDOPROTEZA DE CAP RADIAL
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=42.750 lei
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: PLACI PENTRU OSTEOSINTEZA DIN TITAN MEMBRU INFERIOR
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=1.036.200 lei
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: COMPLEX INTRAMEDULAR PENTRU FRACTURI TROHANTERIENE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=247.500 lei
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: PROTEZA DE RECONSTRUCTIE MEMBRU INFERIOR
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=614.020 lei
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: SUBSTITUT OSOS PENTRU INFECTII
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=217.500 lei
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: PROTEZA DE SOLD MODULARA DE REVIZIE NECIMENTATA CU CUPA CIMENTATA
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: PLACI SI SURUBURI OSTEOSINTEZA TITAN PENTRU CHIRURGIA BMF
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=1.239.250 lei
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: SURUBURI
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=205.000 lei
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: OSTEOSINTEZA ECONOMICA CENTROMEDULARA COMPATIBILA RMN CU GHIDAJ DE CARBON PROXIMAL SI DISTAL
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=155.250 lei
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: PLACI BLOCATE CLAVICULA SI SCAPULA DIN TITAN CU SURUBURI INCLUSE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=762.750 lei
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: FIXATOARE EXTERNE SI INTERNE
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: SUBSTITUENT OSOS 2
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=70.500 lei
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: INSTABILITATI ARTICULARE
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=77.250 lei
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: PLACI
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=41.250 lei
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: BROSE KIRSCHNER
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=40.000 lei
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: SAIBE PENTRU SURUBURI OSTEOSINTEZA
Beschreibung: Cantitate minima-maxima acord cadru = conform caietului de sarcini. Cantitatea minima-maxima contract subsecvent= conform caietului de sarcini. Valoarea celui mai mare contract subsecvent=750 lei
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: TIJA ELASTICA TIP TEN TITAN
Interne Kennung: 53