536556-2026 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kowala oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kosowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kowala oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Kosowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kowala oraz z PSZOK w Kosowie od dnia zawarcia umowy do 31.08.2029r., z zastrzeżeniem iż: -prace przygotowawcze będą trwały od dnia zawarcia umowy do 31.08.2026r. a usługa odbioru i zagospodarowania odpadów od dnia 1 września 2026 roku do dnia 31.08.2029r. (ze względu na obowiązującą umowę do 31.08.2026r.)- zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) oraz przepisami obowiązującego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Kowala. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ, który stanowi jednocześnie załącznik nr 2 do umowy.
Interne KennungZP.271.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001