2. Verfahren
Verfahren
Titel: 979881 | Raamovereenkomst Waterbouwkundige Werken te Den Helder
Beschreibung: De opdracht betreft het sluiten van één RAW-raamovereenkomst (hierna: ROVK WBKW 2027 – 2030 of raamovereenkomst) voor het voorbereiden en uitvoeren van waterbouwkundige werkzaamheden aan het waterbouwkundig areaal van Defensie in Den Helder en op Texel. De werkzaamheden worden gedurende de looptijd van ROVK WBKW 2027 – 2030 door middel van afzonderlijke deelopdrachten opgedragen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit functionele aanpassingen, vervangingsinvesteringen, planbaar onderhoud, preventief onderhoud, correctief onderhoud en het uitvoeren van een storingsdienst. De werkzaamheden hebben onder meer betrekking op kades, steigers, oeverbekledingen en oeverbescherming, afmeervoorzieningen en remmings- en geleidewerken. Het doel van ROVK WBKW 2027 – 2030 is het waterbouwkundig areaal voorspelbaar, schaalbaar en continu in stand te houden en waar mogelijk op norm te brengen, zodat de operationaliteit van de haven wordt gewaarborgd. Zie paragrafen 2.2 en 2.3 van de Aanbestedingsleidraad '979881 | Raamovereenkomst Waterbouwkundige Werken te Den Helder'.
Interne Kennung: 979881
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging raamovereenkomst.