536607-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Noventa - Schoonmaakdiensten Cluster 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Noventa - Schoonmaakdiensten Cluster 3
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van onderstaande locaties van Stichting Noventa: KBS de Balkespringer & Mansarde CBS de Reinbôge CBS de Tarissing Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung576565-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000