536643-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup ciężkiego miejskiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x2 dla jednostki OSP w Baninie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup ciężkiego miejskiego pojazdu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x2 dla jednostki OSP w Baninie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup ciężkiego miejskiego pojazdu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4 x 2 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Baninie. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), a w szczególności w załącznikach nr 4 i 5 do SWZ. 3. Wykonawca w trakcie przekazywania przedmiotu zamówienia przeprowadzi przeszkolenie przedstawicieli Zamawiającego z zakresu obsługi odbieranego sprzętu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ar. 138 ust. 1 ustawy Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje żadnego wznowienia ani opcji.