See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kurków kulowych z napędem elektrycznym oraz napędów elektrycznych do kurków kulowych na potrzeby LPEC S. A.
Beschreibung: Dostawa kurków kulowych z napędem elektrycznym oraz napędów elektrycznych do kurków kulowych na potrzeby LPEC S. A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3do SWZ (Dokumenty zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung: 327218-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa kurków kulowych z napędem elektrycznym oraz napędów elektrycznych do kurków kulowych na potrzeby LPEC S. A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ (Dokumenty zamówienia).