2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Beschreibung: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP-271-2-82/PN/2026