2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrické konvektomaty (6ks) včetně pozáručních činností
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Elektrických konvektomatů (6ks) včetně příslušenství a souvisejících technologií (dále také jen zboží), zajištění záručních činností pro Stravovací odbor zadavatele (dále také jen „SO“), na základě kupní a servisní smlouvy, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci. o 4 ks jsou učeny pro: Stravovací odbor FN HK – Elektrický konvektomat 20xGN dále označován také jako „velký“. o 1 ks je učen pro: Stravovací odbor FN HK – Elektrický konvektomat 10xGN dále označován také jako „malý“. o 1 ks je určen pro: LNN Nechanice – Elektrický konvektomat 10xGN dále označován také jako „malý“. Součástí předmětu plnění je i kompletní příprava místa instalace s využitím stávajících rozvodů zadavatele. V případě nevyhovujícího stavu musí účastník uvést místo instalace vč. potřebných médií do takového stavu, aby jeho zboží bylo plně funkční. Veškeré případné stavební práce a instalační práce musí být provedeny v souladu se standardy FNHK (viz příloha č. 7 – obchodní podmínky). Součástí předmětu této veřejné zakázky je dále: • Zajištění pozáručních činností zboží na dobu neurčitou, na základě kupní a servisní smlouvy, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci. • Demontáž obnovovaného vybavení zadavatele, za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci: o rok 2026 - Elektrické konvektomaty „velké“ - RETIGO C7/C8 2ks, vč. stávajících digestoří 2 ks – umístěné na SO FN HK; o rok 2026 - Elektrický konvektomat „malý“ – RACIONAL 1 ks – umístěn v LNN Nechanice; o rok 2027 – Elektrické konvektomaty „velké“ - Electrolux 2 ks – umístěné na SO FN HK; o rok 2027 – Elektrický konvektomat „malý“ – Zannussi 1 ks – umístěn na SO FN HK;
Interne Kennung: 107/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. vyhrazuje právo po vybraném dodavateli požadovat, kdykoli v průběhu pěti (5) let od nabytí účinnosti kupní a servisní smlouvy, dodávky dalšího zboží, tj. Elektrické konvektomaty vč. příslušenství a souvisejících technologií a dále také zajištění pozáručních činností, jež jsou předmětem plnění, a to nad rámec kusů a množství definovaném zadavatelem v zadávacích podmínkách, a to v souladu s podmínkami uvedenými v kupní a servisní smlouvě. Předmětná vyhrazená změna závazku může být využita zadavatelem s ohledem na jeho provozní a ekonomické potřeby. Zadavatel předpokládá využití této vyhrazené změny závazku pro maximálně: • 8 ks Elektrických konvektomatů vč. libovolného množství nabízeného příslušenství a souvisejících technologií, jež jdou nad rámec kusů definovaných zadavatelem jako součást dodávky předmětu plnění, v maximální hodnotě 8.000.000,- Kč bez DPH, • dále pro zajištění demontáže pro dalších 8 ks stávajících přístrojů zadavatele v maximální hodnotě 100.000,- Kč bez DPH, • a dále pro pozáruční činnosti v maximální hodnotě: 700.000,- Kč bez DPH. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí 8.800.000,- Kč bez DPH.