See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oprogramowania serwerowego i biurowego dla Gminy Miasto Szczecin
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę licencji oprogramowania serwerowego i biurowego dla Gminy Miasto Szczecin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 415332-2026
Interne Kennung: BZP/27/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001