See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datacenter infrastructuur : Containment, Racks, Patchracks en PDU
Beschreibung: Raamovereenkomst voor een datacenter infrastructuur : Containment, Racks, Patchracks en PDU
Interne Kennung: 0000763512
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51611100 Hardwareinstallation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0000763512 - 1
Beschreibung: Datacenter infrastructuur : Containment, Racks, Patchracks en PDU Het doel van dit contract is een raamovereenkomst te sluiten met een bedrijf voor de aankoop en installatie van benodigdheden voor het tijdelijke datacenter van Schaarbeek en het toekomstige datacenter van Bluelines.
Interne Kennung: 1