2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Praszka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Praszka w zakresie: — odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, — wyposażenie nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w pojemniki na odpady komunalne, — odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Kowalach, — wyposażenie punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Kowalach w pojemniki do gromadzenia odpadów, — zbiórka odpadów wielkogabarytowych, — zbiórka odzieży, — dostarczenie właścicielowi nieruchomości kalendarzyka wywozu oraz ulotki informującej o prawidłowym segregowaniu odpadów, — edukacja ekologiczna. Szczegóły realizacji zamówienia opisano w Specyfikacji warunków zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 308709-2026
Interne Kennung: FZP.I271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen