536729-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 5 zadań. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 5 zadań. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, na którą Wykonawca może złożyć ofertę. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia (zadania częściowe) w ramach niniejszego postępowania. Zadanie nr 1: dostawa, instalacja i uruchomienie zmywarki laboratoryjnej – 1 sztuka Zadanie nr 2: dostawa myjki ultradźwiękowej – 1 sztuka Zadanie nr 3: dostawa, instalacja i uruchomienie szafy termostatycznej trzykomorowej – zestaw 1. Zadanie nr 4: dostawa, instalacja i uruchomienie pompy próżniowej – 1 sztuka Zadanie nr 5: dostawa pyłomierza przenośnego – zestaw 1 Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ w podziale na 5 zadań.
Vorherige Bekanntmachung484514-2026
Interne KennungDZiK-DZP.2920.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa, instalacja i uruchomienie zmywarki laboratoryjnej – 1 sztuka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawa myjki ultradźwiękowej – 1 sztuka
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa, instalacja i uruchomienie szafy termostatycznej trzykomorowej – 1 zestaw
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelDostawa, instalacja i uruchomienie pompy próżniowej – 1 sztuka
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelDostawa pyłomierza przenośnego – 1 zestaw
Interne KennungZadanie nr 5