See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snoeien, vellen en nader onderzoek van bomen in Westerlo
Beschreibung: In de gemeente Westerlo zijn er een kleine 14 000 bomen. Dit zijn alle straatbomen, parken en speelpleintjes. Op basis van de inventarisatie en mogelijke klachten van bewoners worden de opdrachten opgesteld. De bomen zijn opgedeeld per deelgemeente, waarbij voor ieder perceel een specifieke indeling geldt.
Interne Kennung: 2025-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-012 - 1
Beschreibung: Voortkapel + Zoerle-Parwijs + Oosterwijk
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025-012 - 2
Beschreibung: Heultje
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025-012 - 3
Beschreibung: Westerlo
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025-012 - 4
Beschreibung: Tongerlo
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025-012 - 5
Beschreibung: Oevel
Interne Kennung: 5