See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowych sterylnych wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II”. Zamówienie jest podzielone na 8 części:
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34947100 Schwellen, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Serwety sterylne
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 1 Serwety sterylne
Interne Kennung: 08/PN/2025/01
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Osłony ,taśmy ,torebki sterylne
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 2 Osłony ,taśmy ,torebki sterylne
Interne Kennung: 08/PN/2025/02
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Podkłady, pościel ,materiały niesterylne
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 3 Podkłady, pościel ,materiały niesterylne
Interne Kennung: 08/PN/2025/03
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Osłona na ramię C
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 4 Osłona na ramię C
Interne Kennung: 08/PN/2025/04
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Przylepce
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 5 Przylepce
Interne Kennung: 08/PN/2025/05
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Pieluchomajtki, wata. lignina
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 6 Pieluchomajtki, wata. lignina
Interne Kennung: 08/PN/2025/06
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Komplet odzieży jednorazowej
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 7 Komplet odzieży jednorazowej
Interne Kennung: 08/PN/2025/07
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Łyżki jednorazowego użytku do wideolaryngoskopu Insight iS3-L
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego jałowego asortymentu, wyrobów medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach, im. Św. Jana Pawła II w latach 2025 – 2026 w częściach 1-8 Część 8 Łyżki jednorazowego użytku do wideolaryngoskopu Insight iS3-L
Interne Kennung: 08/PN/2025/08