536755-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE ORAZ TERENÓW PRZYLEGŁYCH DO BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE ORAZ TERENÓW PRZYLEGŁYCH DO BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest USŁUGA SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO w WEJHEROWIE ORAZ TERENÓW PRZYLEGŁYCH DO BUDYNKÓW SĄDU REJONOWEGO W WEJHEROWIE. 2. Przedmiot zamówienia polega na sprzątaniu siedzib Sądu Rejonowego w Wejherowie oraz zapewnieniu czystości, higieny i estetyki w pomieszczeniach biurowych, pomocniczych, pokojach socjalnych, archiwach, sanitariatach, ciągach komunikacyjnych, w windzie, w garażu podziemnym (w budynku przy ul. Wniebowstąpienia 4 w Wejherowie), przeprowadzaniu dezynfekcji w przypadku wystąpienia stanu zagrożenia epidemicznego, segregacji odpadów zgodnie z Ogólnopolskim Systemem Segregacji Odpadów, utrzymywaniu czystości na terenach zewnętrznych, usuwaniu oblodzenia i odśnieżaniu (w razie konieczności z usługą wywozu śniegu – min. 20 m3, max. 200 m3) oraz pracach konserwatorskich. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące siedziby Sądu Rejonowego w Wejherowie: Wejherowo, Wniebowstąpienia 4 i Wejherowo, oo. Reformatów 9 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i załącznik nr 8.1 do SWZ pn. Wzór umowy. 5. Zamawiający WYMAGA, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej miejsca usługi, celem uzyskania informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz do zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Dokonanie wizji jest możliwe w dni robocze w godzinach od 9:00 do 13:00 Termin wizji należy uzgodnić z Zamawiającym: email: gospodarczy@wejherowo.sr.gov.pl Wizja musi być potwierdzona przez Zamawiającego. OFERTA PODLEGA ODRZUCENIU na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp, JEŻELI OFERTA ZOSTAŁA ZŁOŻONA BEZ ODBYCIA WIZJI LOKALNEJ
Interne KennungOG.261.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
LosLOT-0001