See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valteri - Johtamisen ja kehittämisen konsultointi 2024-2032 (DPS) - Asiakkuuksien hallinnan prosessin kehittäminen
Beschreibung: Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne Johtamisen ja kehittämisen konsultointi 2024-2032 (DPS) sisäiseen kilpailutukseen tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnan kohteena olevat palvelut on esitetty tarjouspyynnössä ja sen liitteissä, erityisesti liitteessä "Hankinnan kohteen kuvaus". Hankinnan ennakoitu laajuus on 60 - 90 henkilötyöpäivää. Tavoitteena on, että hankintasopimus tulee voimaan 1.6.2026. Katso lisää sopimuskaudesta hankintasopimuksen luvusta "Sopimuskausi".
Interne Kennung: 610673
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Katso osallistumispyynnön liitteenä oleva "Dynaamisen hankintajärjestelmän toimintamalli".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72224000 Beratung im Bereich Projektleitung, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung, 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung, 79212000 Betriebsprüfung, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0000