536779-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauaufsicht – Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pn.: "Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek."
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pn.: "Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek."
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na sprawowaniu wielobranżowego nadzoru inwestorskiego w rozumieniu Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane nad prawidłowością realizacji inwestycji polegającej na budowie sieci ciepłowniczej wraz z niezbędną infrastrukturą umożliwiającą przesył czynnika grzewczego pomiędzy Zakładem Jastrzębie-Zdrój położonym w Jastrzębiu-Zdroju, a Zakładem Pniówek położonym w Pawłowicach, realizowanej pod nazwą: „Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek.”, a także współpracy z Zamawiającym w celu skutecznego wyegzekwowania wymagań określonych w Umowie zawartej z Wykonawcą robót budowlanych. Budowanymi rurociągami ciepłowniczymi pomiędzy Zakładem Jastrzębie-Zdrój, a Zakładem Pniówek przesyłany będzie czynnik grzewczy zmiennych parametrów o temperaturze t=135 oC i ciśnieniu Pn=16bar. Zadanie realizowane będzie w Jastrzębiu-Zdroju oraz Pawłowicach, w tym na terenie dwóch zakładów produkcyjnych Zamawiającego, tj. Zakład Jastrzębie-Zdrój i Zakład Pniówek, a także na terenie Zakładu Górniczego KWK Pniówek (zakład Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.) oraz na terenie Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o. Zakres zadania inwestycyjnego obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu robót zgodnie z dokumentacją projektową udostępnioną przez Zamawiającego oraz OPZ dla zadania pn.: „Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek.” Nadzór Inwestorski będzie pełniony we wszystkich branżach objętych dokumentacją projektową, o której mowa powyżej. Koordynatorem inspektorów nadzoru na budowie będzie Inspektor nadzoru w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Zamawiający informuje, iż ubiega się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Priorytet FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR Działanie FENX.02.01 Infrastruktura ciepłownicza Typ projektu: Infrastruktura ciepłownicza, Nabór nr FENX.02.01-IW.01-001/24, na realizację projektu: „Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek”. Niniejsze zamówienie zostanie udzielone przez zamawiającego subsydiowanego tj. zamawiającego innego niż zamawiający publiczni lub zamawiający sektorowi. Mając na uwadze powyższe postępowanie prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2026 r. poz. 793).
Interne Kennung1/VII/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelPełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego w ramach zadania pn.: "Połączenie systemów ciepłowniczych Zakładów Jastrzębie-Zdrój i Pniówek".
Interne KennungCzęść I