2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Inhuur specialisten t.b.v. de Nederlandse Onderzoekschool voor Astronomie
Beschreibung: Binnen dit Dynamisch Aankoop Systeem worden inhuuropdrachten uitgezet voor technisch, wetenschappelijk en aanverwant specialistisch personeel ten behoeve van de Nederlandse Onderzoekschool voor Astronomie. Dit omvat dienstverlening op technisch wetenschappelijk gebied waaronder: (opto-)mechanica (werktuigbouw), elektronica, data science, robotica, mechatronica, nanotechnologie en (embedded) software. Voorbeelden van functies die kunnen worden uitgevraagd binnen deze categorie zijn; engineers met een werktuigbouwkundige, optische of elektronische kennis, system engineers en software engineers. In sommige gevallen is er behoefte aan ingenieurs die een bijdrage kunnen leveren op een ander inhoudelijk technisch gebied. Er is echter ook regelmatig behoefte aan professionals die organisatorische processen kunnen managen zoals kwaliteitsmanager de (multidisciplinaire) rol van project- of programmamanager en die in staat zijn strategische doelen te bereiken.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Instelling van een dynamisch aankoopsysteem voor inhuuropdrachten voor technisch, wetenschappelijk en aanverwant specialistisch personeel ten behoeve van de Nederlandse Onderzoekschool voor Astronomie. In eerste instantie moeten leveranciers zich aanmelden om toegelaten te worden conform de gestelde selectie eisen. Daarna worden opdrachten uitgezet onder de toegelaten leveranciers.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
5. Los
Los: LOT-0000