536815-2026 - Ergebnis
Niederlande – Ingenieur- und Hochbauarbeiten – Civieltechnisch onderhoud kunstwerken Voorne aan Zee
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCivieltechnisch onderhoud kunstwerken Voorne aan Zee
BeschreibungDeze aanbesteding is gericht op het sluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van verschillende onderhoudswerkzaamheden op het gebied van civieltechnische kunstwerken en aanverwante objecten (zoals steigers, meerpalen en duikers). Naast het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden maakt ook het vervangen van kleinschalige kunstwerken onderdeel uit van de opdracht. Een tenderkostenvergoeding is van toepassing. De omvang is gebaseerd op de verwachte werkzaamheden die gepland staan vanuit het meerjarenonderhoudsprogramma en de uitgevoerde inspecties.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDeze aanbesteding is gericht op het sluiten van een raamovereenkomst voor het uitvoeren van verschillende onderhoudswerkzaamheden op het gebied van civieltechnische kunstwerken en aanverwante objecten (zoals steigers, meerpalen en duikers). Naast het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden maakt ook het vervangen van kleinschalige kunstwerken onderdeel uit van de opdracht. De geraamde waarde is bepaald op basis van de verwachte werkzaamheden die in de komende jaren moeten worden uitgevoerd conform het meerjarenonderhoudsprogramma en op basis van uitgevoerde inspecties.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdracht kent verlengingsopties.