2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/75/26 Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej przez okres 12 miesięcy z podziałem na pakiety
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej przez okres 12 miesięcy z podziałem na pakiety: Pakiet I, Pakiet II, Pakiet III, Pakiet IV.
Interne Kennung: AD/ZP/75/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet I
Interne Kennung: AD/ZP/75/26 PAKIET I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przy realizacji przedmiotu umowy przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Zamówienie objęte prawem opcji określone jest w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ (zamówienie opcjonalne). 3. W ramach zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający może zamówić wybrany przez siebie asortyment spośród asortymentu określonego jako zamówienie opcjonalne w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ. 4. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasie obowiązywania umowy, tj. do 12 miesięcy od jej podpisania w zależności od jego potrzeb, jednak ostatnie zamówienie Zamawiający będzie mógł złożyć nie później niż 21 dni kalendarzowych przed upływem terminu obowiązywania Umowy. 5. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie pełnym lub częściowym, jak i nie skorzystać z prawa opcji w ogóle; nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystanie w częściowym zakresie z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego 6. Dostawy realizowane w ramach prawa opcji realizowane będą na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet II
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet II
Interne Kennung: AD/ZP/75/26 PAKIET II
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet III
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet III
Interne Kennung: AD/ZP/75/26 PAKIET III
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet IV
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa środków utrzymania czystości dla Politechniki Poznańskiej z podziałem na pakiety: Pakiet IV
Interne Kennung: AD/ZP/75/26 PAKIET IV