2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 szt. mobilnego węzła łączności - samochodu dowodzenia i łączności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. mobilnego węzła łączności - samochodu dowodzenia i łączności. Samochód dowodzenia i łączności przeznaczony jest do OR KaZZ w Starej Lubowni. Pojazd musi spełniać wymogi słowackich przepisów ruchu drogowego, w tym wymagania dotyczące pojazdów uprzywilejowanych. Pojazd musi spełniać wszelkie wymogi przepisów dopuszczających jego użytkowanie poza granicami Republiki Słowackiej. Oznakowanie pojazdu Państwowej Straży Pożarnej Republiki Słowackiej musi być zgodne z rozporządzeniem wykonawczym nr 42/2006 w sprawie jednolitego oznakowania pojazdów mechanicznych Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Republiki Słowackiej, z późniejszymi zmianami. Propozycja oznakowania pojazdu musi zostać zatwierdzona przez Prezydium Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Republiki Słowackiej co najmniej 10 dni przed jej ostatecznym wdrożeniem. Samochód zupełnie nowy – wyprodukowany co najmniej w 2024 roku. Liczba miejsc: minimalna 4. Skrzynia biegów manualna lub automatyczna z napędem 4x4. Na tylnej osi dopuszczalne są hamulce tarczowe i bębnowe. Zbiornik paliwa o pojemności co najmniej 70 litrów. Kolor nadwozia: czerwony.
Vorherige Bekanntmachung: 182595-2026
Interne Kennung: WZP.2371.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35412500 Führungs- und Verbindungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001